Надія Бєлкіна стала третьою в спринтерській гонці на Кубку IBU в італійському Ріднау
Дізнатись більше

1-й етап Кубка світу

Поклюка, Словенія
неділя 02.12.2018 13:00
Одиночна змішана естафета
неділя 02.12.2018 15:30
Змішана естафета
четвер 06.12.2018 11:15
Індивідуальна гонка, 20 км, чоловіки
четвер 06.12.2018 15:15
Індивідуальна гонка, 15 км, жінки
п'ятниця 07.12.2018 15:15
Спринт, 10 км, чоловіки
субота 08.12.2018 15:15
Спринт, 7.5 км, жінки
неділя 09.12.2018 12:45
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
неділя 09.12.2018 15:45
Гонка переслідування, 10 км, жінки

2-й етап Кубка світу

Гохфільцен, Австрія
четвер 13.12.2018 15:15
Спринт, 7.5 км, жінки
п'ятниця 14.12.2018 15:15
Спринт, 10 км, чоловіки
субота 15.12.2018 12:30
Гонка переслідування, 10 км, жінки
субота 15.12.2018 15:45
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
неділя 16.12.2018 12:15
Естафета, 4х6 км, жінки
неділя 16.12.2018 15:00
Естафета, 4х7.5 км, чоловіки

3-й етап Кубка світу

Нове Место, Чехія
четвер 20.12.2018 18:30
Спринт, 10 км, чоловіки
п'ятниця 21.12.2018 18:30
Спринт, 7.5 км, жінки
субота 22.12.2018 16:00
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
субота 22.12.2018 18:00
Гонка переслідування, 10 км, жінки
неділя 23.12.2018 12:45
Мас-старт, 15 км, чоловіки
неділя 23.12.2018 15:30
Мас-старт, 12.5 км, жінки

4-й етап Кубка світу

Обергоф, Німеччина
четвер 10.01.2019 15:30
Спринт, 7.5 км, жінки
п'ятниця 11.01.2019 15:30
Спринт, 10 км, чоловіки
субота 12.01.2019 13:45
Гонка переслідування, 10 км, жінки
субота 12.01.2019 16:00
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
неділя 13.01.2019 12:45
Естафета, 4х6 км, жінки
неділя 13.01.2019 15:30
Естафета, 4х7.5 км, чоловіки

5-й етап Кубка світу

Рупольдинг, Німеччина
середа 16.01.2019 15:30
Спринт, 10 км, чоловіки
четвер 17.01.2019 15:30
Спринт, 7.5 км, жінки
п'ятниця 18.01.2019 15:30
Естафета, 4х7.5 км, чоловіки
субота 19.01.2019 15:30
Естафета, 4х6 км, жінки
неділя 20.01.2019 12:15
Мас-старт, 15 км, чоловіки
неділя 20.01.2019 15:40
Мас-старт, 12.5 км, жінки

6-й етап Кубка світу

Антгольц-Антерсельва, Італія
четвер 24.01.2019 15:30
Спринт, 7.5 км, жінки
п'ятниця 25.01.2019 15:30
Спринт, 10 км, чоловіки
субота 26.01.2019 14:30
Гонка переслідування, 10 км, жінки
субота 26.01.2019 16:30
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
неділя 27.01.2019 13:45
Мас-старт, 12.5 км, жінки
неділя 27.01.2019 16:30
Мас-старт, 15 км, чоловіки

7-й етап Кубка світу

Кенмор, Канада
четвер 07.02.2019 19:00
Індивідуальна гонка 20 км, чол.
п'ятниця 08.02.2019 23:10
Індивідуальна гонка, 15 км, жінки
субота 09.02.2019 21:30
Естафета, 4х7.5 км, чоловіки
неділя 10.02.2019 23:45
Естафета, 4х6 км, жінки
понеділок 11.02.2019 20:00
Мас-старт, 15 км, чоловіки
понеділок 11.02.2019 23:00
Мас-старт, 12.5 км, жінки

8-й етап Кубка світу

Солт-Лейк-Сіті, США
четвер 14.02.2019 20:15
Спринт, 7.5 км, жінки
п'ятниця 15.02.2019 20:15
Спринт, 10 км, чоловіки
субота 16.02.2019 19:05
Гонка переслідування, 10 км, жінки
субота 16.02.2019 23:05
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
неділя 17.02.2019 19:10
Одиночна змішана естафета
неділя 17.02.2019 23:05
Змішана естафета

9-й етап Кубка світу

Голменколлен, Норвегія
четвер 21.03.2019 17:30
Спринт, 7.5 км, жінки
п'ятниця 22.03.2019 17:30
Спринт, 10 км, чоловіки
субота 23.03.2019 16:00
Гонка переслідування, 10 км, жінки
субота 23.03.2019 18:15
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
неділя 24.03.2019 14:45
Мас-старт, 12.5 км, жінки
неділя 24.03.2019 17:30
Мас-старт, 15 км, чоловіки