Розклад
Перший етап Кубка світу
Естерсунд, Швеція
НД
26.11.2017
15:15
одиночна змішана естафета
НД 26.11.2017 18:10 змішана естафета
СР 29.11.2017 18:15 індивідуальна гонка, жінки, 15 км
ЧТ 30.11.2017 18:15 індивідуальна гонка, чоловіки, 20 км
ПТ 01.12.2017 18:45 спринт, жінки, 7.5 км
СБ 02.12.2017 15:45 спринт, чоловіки, 10 км
НД 03.12.2017 14:15 гонка переслідування, жінки, 10 км
НД 03.12.2017 16:15 гонка переслідування, чоловіки, 12.5 км
Другий етап Кубка світу
Гогфільцен, Австрія
ПТ
08.12.2017
12:30
cпринт, чоловіки, 10 км
ПТ 08.12.2017 15:15 спринт, жінки, 7.5 км
СБ 09.12.2017 13:15 гонка переслідування, чоловіки, 12.5 км
СБ 09.12.2017 15:45 гонка переслідування, жінки, 10 км
НД 10.12.2017 12:30 естафета, чоловіки, 4x7.5 км
НД 10.12.2017 15:10 естафета, жінки, 4x6 км
Третій етап Кубка світу
Ле Гран-Борнан, Франція
ЧТ
14.12.2017
15:15
спринт, жінки, 7.5 км
ПТ 15.12.2017 15:15 cпринт, чоловіки, 10 км
СБ 16.12.2017 12:45 гонка переслідування, жінки, 10 км
СБ 16.12.2017 15:45 гонка переслідування, чоловіки, 12.5 км
НД 17.12.2017 12:45 мас-старт, жінки, 12.5 км
НД 17.12.2017 15:30 мас-старт, чоловіки, 15 км
Четвертий етап Кубка світу
Обергоф, Німеччина
ЧТ
04.01.2018
13:30
спринт, жінки, 7.5 км
ПТ 05.01.2018 15:15 cпринт, чоловіки, 10 км
СБ 06.01.2018 13:15 гонка переслідування, жінки, 10 км
СБ 06.01.2018 16:00 гонка переслідування, чоловіки, 12.5 км
НД 07.01.2018 12:30 естафета, жінки, 4x6 км
НД 07.01.2018 15:30 естафета, чоловіки, 4x7.5 км
П`ятий етап Кубка світу
Рупольдинг, Німеччина
СР
10.01.2018
15:20
індивідуальна гонка, чоловіки, 20 км
ЧТ 11.01.2018 15:20 індивідуальна гонка, жінки, 15 км
ПТ 12.01.2018 15:30 естафета, чоловіки, 4x7.5 км
СБ 13.01.2018 15:30 естафета, жінки, 4x6 км
НД 14.01.2018 13:15 мас-старт, чоловіки, 15 км
НД 14.01.2018 15:40 мас-старт, жінки, 12.5 км
Шостий етап Кубка світу
Антгольц-Антерсельва, Італія
ЧТ
18.01.2018
15:15
спринт, жінки, 7.5 км
ПТ 19.01.2018 15:15 спринт, чоловіки, 10 км
СБ 20.01.2018 14:15 гонка переслідування, жінки, 10 км
СБ 20.01.2018 16:00 гонка переслідування, чоловіки, 12.5 км
НД 21.01.2018 13:30 мас-старт, жінки, 12.5 км
НД 21.01.2018 15:45 мас-старт, чоловіки, 15 км
Зимові Олімпійські ігри
Пхьончхан, Південна Корея
СБ
10.02.2018
13:15
спринт, жінки, 7.5 км
НД 11.02.2018 13:15 cпринт, чоловіки, 10 км
ПН 12.02.2018 12:10 гонка переслідування, жінки, 10 км
ПН 12.02.2018 14:00 гонка переслідування, чоловіки, 12.5 км
СР 15.02.2018 10:15 індивідуальна гонка, жінки, 15 км
ЧТ 15.02.2018 13:15 індивідуальна гонка, чоловіки, 20 км
СБ 17.02.2018 13:15 мас-старт, жінки, 12.5 км
НД 18.02.2018 13:15 мас-старт, чоловіки, 15 км
ВТ 20.02.2018 13:15 змішана естафета
ЧТ 22.02.2018 13:15 естафета, жінки, 4x6 км
ПТ 23.02.2018 13:15 естафета, чоловіки, 4x7.5 км
Сьомий етап Кубка світу
Контіолахті, Фінляндія
ЧТ
08.03.2018
18:45
cпринт, чоловіки, 10 км
ПТ 09.03.2018 18:45 спринт, жінки, 7.5 км
СБ 10.03.2018 14:40 одиночна змішана естафета
СБ 10.03.2018 17:45 змішана естафета
НД 11.03.2018 14:30 мас-старт, чоловіки, 15 км
НД 11.03.2018 17:10 мас-старт, жінки, 12.5 км
Восьмий етап Кубка світу
Голменколлен, Норвегія
ЧТ 15.03.2018 13:00 спринт, жінки, 7.5 км
ЧТ
15.03.2018
15:45
cпринт, чоловіки, 10 км
СБ 17.03.2018 13:30 естафета, жінки, 4x6 км
СБ 17.03.2018 16:15 гонка переслідування, чоловіки, 12.5 км
НД 18.03.2018 13:00 гонка переслідування, жінки, 10 км
НД 18.03.2018 15:45 естафета, чоловіки, 4x7.5 км
Дев'ятий етап Кубка світу
Тюмень, Росія
ЧТ 22.03.2018 15:45 cпринт, чоловіки, 10 км
ПТ
23.03.2018
15:45
спринт, жінки, 7.5 км
СБ 24.03.2018 14:00 гонка переслідування, чоловіки, 12.5 км
СБ 24.03.2018 16:00 гонка переслідування, жінки, 10 км
НД 25.03.2018 15:00 мас-старт, чоловіки, 15 км
НД 25.03.2018 17:00 мас-старт, жінки, 12.5 км